My Board

Tam Versiyon: Giviu ve özel tasarım iş elbiseleri marka değerini yansıtıyor
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Giviu ve özel tasarım iş elbiseleri marka değerini yansıtıyor
Her markanın sahip olduğu bir değer vardır. Markaların bu değeri elde etmeleri çok uzun yıllar almaktadır. Verimli ve başarılı çalışmalar sonucunda bir marka değeri oluşmaktadır. Ve bu değeri en güzel şekilde yansıtabilmek firmalar için önemli bir imajdır.
Kurumsal kimlik çalışmaları marka değerini yansıtabilmenin en etkin yollarından birisidir. Ve kurumsal kimlik çalışmaları içerisinde yer alan iş elbiseleri tüm sektörler için çok önemli bir basamaktır. Markasına ve onun değerine önem veren tüm işletmeler üretim, satış pazarlama ve hizmet alanında her zaman en kaliteli ve fonksiyonel iş elbiselerini kullanmaktadır.
Giviu markası iş elbiseleri sektöründe yeni bir marka olsa da kısa sürede etkin bir marka değerine ulaşmıştır. Bunun en önemli nedeni ise yenilikçi ve özel tasarım çalışmalarıdır. Giviu markasının üretime başlaması ile birlikte sektörde var olan çok büyük bir açık kapanmıştır. Tekdüze ve standart halde üretilen tüm iş elbiseleri Giviu atölyelerinde bambaşka bir hal almıştır. Her biri seri üretim yerine, butik olarak markalara özel hazırlanmakta ve üretilmektedir. Aynı sektörde faaliyet gösteren iki farklı marka için bile tasarlanmış olan iş elbiseleri birbirinden çok farklıdır. Çünkü zaten her marka ve değeri farklıdır. Markaların sahip olduğu ruhu yansıtan en özel iş elbiseleri çalışmaları için Giviu atölyelerinde özel ARGE ve tasarım süreçleri yapılmaktadır. ve bu aşamaların sonucunda ortaya Giviu özel tasarım iş elbiseleri çıkmaktadır. 
Sevcan Durmaz önderliğinde bir markanın yükselişi
Giviu markasının kurucusu Sevcan Durmaz’dır. Sevcan hanım 15 yılı aşan bir sektör tecrübesine sahiptir. bu alanda aktif olarak görev alan ve yaptığı her görevi başarı ile tamamlayan Sevcan hanım sektörde ki açıklığı en iyi şekilde analiz edebilmiş ve bu açığı kendi markası ile tamamlamayı başarabilmiştir. Bunca yıllık tecrübe ve çok iyi bir analiz yeteneği ile firmalar ve markalara özel tasarımlarla en yenilikçi çalışmalarında öncüsü olmuştur. Her biri kendi gibi başarılı kadınlardan oluşan bir ekip ile Giviu markasının yükselişi her gün devam etmektedir. 
Kaynak : 
https://www.kanal46.com/genel/is-elbisel...91511.html
http://www.nigdehaberci.com/haber-is-elb...-6723.html
https://www.kiziltepegazetesi.com/giviu-...lbiseleri/