My Board

Tam Versiyon: Yeni Açılmış Metin2 Pvp Serverler
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
[Resim: nx1lh.jpg]
 
[Resim: nx5wH.jpg]
 
Tabloyu incelediğimizde emek server oranının her zaman olduğu gibi şimdi de daha fazla olduğunu görüyoruz.
Metin2 TR her ne kadar 120 level sınıra yükseltilmiş ve yepyeni özelliklere sahip olsa da oyuncuların eski metin2'den vazgeçemediğini görüyoruz. Tabi bu bir varsayım olsa da pvp server sahipleri oyunlarını oyuncuların istekleri yönünde geliştirdiklerini kabul edersek bu doğru kabul edilebilir.
Listeye alışkın olduğumuzdan farklı olarak 2 adet 65-250 türde oyun görüyoruz. Söz konusu 65-250 olunca özel bir öneride bulunmadan geçemeyeceğim
● Rina Mt2
● Hisar Mt2
● Karay Mt2
Rina Mt2 artık 65-250 denildiğinde ilk akla gelen oyun olmakla birlikte bu sektöre Rina Mt2 Tarzı olarak adını da vermeyi başardı. Hisar Mt2 aynı kişilerin Rina Mt2 ye benzer bir oyunudur. Rina Mt2 7 yıldır hizmet vermekte Hisar Mt2 ise 5 yıldır hizmet vermektedir.
KCT Bilişim'in son oyunu Karay Mt2 de bazı radikal değişiklikler ve yenilikler ile birlikte 12 Mart 2021 tarihinde aktif oldu. +4b gerçek oyuncusuyla macerasına devam ediyor.
Bu listeyi hazırlarken kaynak olarak kullandığım, metin2 pvp aradığımda ilk giriş yaptığım site pvp-serverler.org 'a yer vermeden geçemeyeceğim. Özelliklere göre düzenlenmiş yapısıyla aradığım pvp serverleri kolayca bulabiliyor ve hangi serveri oynasam diye düşünürken saatler kaybetmiyorum